دانه درشت ها را بگیرید تا اعتماد مردم تقویت شود

به گزارش خبر آفتاب به نقل از تابناک همزمان با هفته قوه قضائیه سردار سید هاشم غیاثی به همراه جمعی از معاونین سپاه فجر با حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس و حیدر آسیابی دادستان شیراز دیدار کردند.

وی با تجلیل از عملکرد قوه قضائیه در برگزاری دادگاه‌های مفسدین اقتصادی، گفت: برخورد با مفسدین اقتصادی و دانه درشت‌ها یک مطالبه عمومی است و برخورد قاطع دستگاه قضایی با اخلاگران اقتصادی موجب تقویت اعتماد مردم به نظام اسلامی می‌شود.

وی با بیان اینکه تهاجم فرهنگی با هدف خدشه‌دار کردن ارزش‌های اجتماعی خانواده‌های ایرانی از سوی دشمنان انقلاب اسلامی به صورت هدفمند دنبال می‌شود،گفت: سپاه فجر فارس و دستگاه قضایی استان برای تامین امنیت اجتماعی شهروندان و مقابله با توطئه‌های فرهنگی دشمنان از هیچ اقدامی فروگذار نخواهند کرد.

سردار غیاثی با بیان اینکه برقراری عدالت در جامعه اسلامی رسالت مهم قوه قضائیه است، گفت: هم‌افزایی ظرفیت‌های اطلاعاتی و عملیاتی سپاه فارس و پشتیبانی از قُضات و کارکنان خدوم دستگاه قضایی با هدف برقراری عدالت اجتماعی، مقابله با فساد اقتصادی و برخورد قاطع با هرگونه تهدید همواره در دستورکار مسئولان ارشد این دو نهاد قرار دارد.

درباره نویسنده

190مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی خبر آفتاب. محفوظ است.
طراحی و اجرا توسط تم فرست