فرماندار جدید پاسارگاد معرفی شد

فرماندار جدید پاسارگاد معرفی شد

به گزارش خبر آفتاب مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان پاسارگاد با حضور معاونت سیاسی استانداری فارس ،ائمه جمعه،اعضای شورای اداری،اعضای شورای تامین و اعضای شورای اسلامی شهر ها و روستا ها ، معتمدین ، اصحاب رسانه و فعالین سیاسی شهرستان پاسارگاد برگزار شد.

در ابتدا جلسه امام جمعه سعادت شهر از زحمات و تلاش های آقای علیزاده سرپرست فرمانداری شهرستان در ده ماه مسؤولیت ایشان تقدیر و تشکر کردند و برای فرماندار جدید آرزوی موفقیت کردند.
وی افزود: روسای ادارات با همدلی ، مشارکت و باید دست به دست همدیگر بدهند تا شهرستان پاسارگاد روز به روز پیشرفت کند .
احمدی زاده معاونت سیاسی اجتماعی و امنیتی استانداری فارس نیز در این آیین ،از زحمات و وتلاش های آقای علیزاده در مدت تصدی در این شهرستان قدردانی نمود و برای صادق فلاحی فرماندار جدید پاسارگاد آرزوی موفقیت کردند.
وی با بیان اینکه در مبارزه با تحریم های ظالمانه دولت امریکا پذیرفتن مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی ایران یک توفیق الهی است، تصریح کرد: برخی از افراد این توفیق را پیدا می‌کنند که مدتی از عمر خود را به خدمتگزاری مردم مشغول شوند و شرایط به‌گونه‌ای برای این افراد فراهم می‌شود که در چارچوب نظامی که احکام حیات بخش و فروزان اسلامی در آن حاکم است، تحت لوای قرآن کریم و درس گرفتن از زندگی ائمه اطهار(ع) خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی در بخشی از معرفی فرماندار جدید پاسارگاد وی را از مدیران باتجربه، خوش خلقو خوش ذوق معرفی کرد
علیزاده سرپرست سابق فرمانداری نیز با تبیین عملکرد خود در شهرستان از همکاری مردم و مسئولین .شوراهای شهر و روستا، شورای تامین،.و شورای اداری که با فرمانداری در طول مدت سرپرستی همکاری نمودند قدر دانی کرد
صادق فلاحی فرماندار جدید شهرستان پاسارگاد نیز در این آیین از اعتماد استاندار و همکاری نماینده محترم مردم شهرستان در واگذاری پست نماینده عالی دولت در شهرستان پاسارگاد تقدیر کرد و افزود:ما باید تلاش کنیم تا همه مسئولین یک دست باشند و هدف اصلی آنان خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی و اجرای سیاستهای دولت تدبیر وامید و استاندارمحترم در منطقه باشد.
عالی ترین مقام دولت در پاسارگاد بیان داشت: باید با اتحاد و همدلی جهت انجام امورات مردم اقدام کنیم و ازتنش و واکنش و تفرقه پرهیز کنیم که اگر خدایی نکرده این اتفاق بیفتد فقط و فقط مردم ضرر خواهند کرد.
فرماندار پاسارگاد از استفاده ازظرفیت و سرمایه های اجتماعی روحانیون شهرستان علی الخصوص امام جمعه های شهرستان ، معتمدین و بهره جویی از توان و ظرفیت شوراهای اسلامی شهر و روستا بعنوان اولویت کاری خود یاد نمود
صادق فلاحی در ادامه اهداف خود را به شرح ذیل بیان کرد:
تشکیل کارگروه و اتاق فکر با حضورمعتمدین، صاحب نظران ، استادان دانشگاه و….
استفاده از ظرفیتهای داخل و خارج شهرستان جهت پیشرفت شهرستان
حمایت از احزاب مختلف شهرستان در چهار چوب قانون
نشست های تخصصی با احزاب مختلف شهرستان
تشکیل کارگره جهت رصد ابلاغیات استاندار
فرماندار پاسارگاد همچنین خطاب به مدیران شهرستانافزود: هر مدیری که در طراز نام پاسارگاد نباشد عذر او را خواهم خواست و مسؤول دیگری را جایگزین او خواهم کرد
وی از مسئولین ادارات و نهادها نیز خواست تا از نصب هر گونه بنر یا پیام تبریک خودداری نمایند
منبع: طنین پاسارگاد

درباره نویسنده

190مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی خبر آفتاب. محفوظ است.
طراحی و اجرا توسط تم فرست