آتش سوزی مسکن مهر در مرودشت/۱۳ نفر مصدوم شدند

آتش سوزی مسکن مهر در مرودشت/۱3 نفر مصدوم شدند

سرپرست شبکه بهداشتی،درمانی و آموزشی شهرستان مرودشت خبر داد: حریق در ساختمان مسکن مهر مهرگان مرودشت در یکی از طبقات سیزده مصدوم بر جای گذاشت و عملیات امداد همچنان ادامه دارد.

به گزارش “ پایگاه خبری تحلیلی خبر آفتاب ” ، دکتر مجید اکبرزاده با اشاره به اینکه حریق یک   واحد از مجتمع مسکونی مسکن مهر در جاده رجا آباد سیزده مصدوم برجای گذاشته است.

وی با بیان اینکه  اورژانس ۱۱۵ بلافاصله در محل حاضر شده است، گفت: چهار دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به همراه خودروی فرماندهی اورژانس و تیم مدیریت بحران شبکه بهداشت به محل حادثه اعزام و چهار مصدوم به بیمارستان شهید مطهری که در حال آماده باش بوده  اعزام شدند و ۹مصدوم دیگر در  صحنه حادثه به صورت سرپایی مورد مداوا قرار گرفتند.

سرپرست شبکه بهداشت مرودشت  اظهار داشت: شعله‌های سرکش آتش و دود حاصل از این آتش‌سوزی در حال سرایت به طبقات فوقانی بوده که به همین علت دو آمبولانس به همراه یک کد فرماندهی در صحنه تا پایان ماموریت مستقر ماندند.

به گفته وی درحال حاضر کارشناسان مربوطه علت بروز این آتش‌سوزی را در دست بررسی قرار داده‌اند و این حادثه خوشبختانه  تلفات جانی نداشته است.

روابط عمومی شبکه بهداشتی، درمانی وآموزشی شهرستان مرودشت

درباره نویسنده

190مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی خبر آفتاب. محفوظ است.
طراحی و اجرا توسط تم فرست